Argan Yağlı Nemlendirici Losyon 100 ML.

Argan Yağlı Nemlendirici Losyon 100 ML.

 Özelliği : Ersağ argan yağlı nemlendirici losyon 15 SPF, özel formülüyle cildi nemlendirmeye, daha canlı görünmesine yardımcı olur. 15 koruma faktörü ile güneşe çıkmadan önce kullanılması gereken bir üründür. Kullanımı oldukça pratik olan Ersağ argan yağlı nemlendirici losyonu SPF 15 yağsız ve yapışmayan yapısıyla yüzünüze kolayca sürülür.

 

Kullanımı :Günlük kullanım için sabahları temiz cilde eşit oranda uygulayınız. Ersağ argan yağlı nemlendirici losyonu SPF 15-15 faktörlü yüz güneş kremi ni güneşe çıkmadan önce ve güneşlenme esnasında tekrar tekrar uygulayınız. Bebeklerin ve çocukların direk güneşe maruz kalmasını engelleyiniz.

Fiyatı :  Fiyat Bilgisi için whatsapp üzerinden bizlere mesaj atabilirsiniz .Sizlere sunacağımız kampanyalar ile düşük bütçeli aynı zaman da kaliteli hizmeti kaçırmayın.

 

 
Hediye Kazanmanın Şimdi Tam Zamanı ! Hemen Mesaj Atıp Hediyeler Kazanmaya Ne Dersin ? 

WHATSAPP TELEFON:  0555 726 33 86 ( Şükran Karagöl )

FACEBOOK: https://www.facebook.com/ersagzamani/

İNSTAGRAM: https://instagram.com/ersagzamani/

 

Kategori: Kozmetik
Etiketler: Argan Yağlı Nemlendirici Losyon, Argan Yağlı Nemlendirici Losyon ersağ, Argan Yağlı Nemlendirici Losyon ersağ izmir, Argan Yağlı Nemlendirici Losyon ersağ manisa, Argan Yağlı Nemlendirici Losyon ersağ satın al
Ersağ: Kozmetik
Call Now Button