Ersağ Sivas – Kırklareli

15 Ağustos 2021

Sivas Ersağ Ürünleri Nedir?

Sivas Ersağ ürünleri kozmetik, temizlik ve gıda takviyesi gibi birçok ürünleri ile son günlerde kadınlar tarafından en çok tercih edilen markalardandır. Buna istinaden birçok ilde satışı yapılan ürünlerin için de tamamen bitki özleri kullanılarak ürünlerin içerikleri hazırlanır.

Bununla birlikte kozmetik ve temizlikte insan cildine önem vererek sağlığa zararı olmayan maddeler kullanılmıştır. Ersağ markası ürünleri özellikle temizlik alanında ünlüdür. Buna istinaden doğaya zarar vermeyen temizlik ürünleri vardır.

Sivas Ersağ Ürünleri Ve Çeşitleri Nelerdir?

Aynı zaman da genel temizlik ürünleri, tuvalet, banyo ve halı temizliğine dair birçok ürün vardır. Kadınlar ve erkeklerin bakımı içinde kozmetik olarak birçok ürün bulunur. Bu ürünler tamamen bitkisel olarak üretilen masaj jeller, nemlendirici kremlerdir. Ayrıca kadınlar için, jeller, losyonlar vardır. Sivas Ersağ ürünleri aynı zaman da mutfakta kullanılmak için pratik ürünler sunar. Bu ürünler saklama kaplarıdır. Özellikle çiftliden başlayarak üçlü ve dörtlü şeklinde saklama kapları vardır.

Bu sağlıklı ürünler ile her türlü et, balık, meyve ve sebze ürünleri mutfaklarda saklanabilir. Bu ürünler tamamen vakumlu ürünlerdir. Vakumlu özelliği ile gıdaların kokuları birbirine karışmaz. Aynı zaman da içeriğinde yer alan maddeler ile gıda ürünlerinin sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Kırklareli Ersağ Ürünleri Avantajları Nelerdir?

Kırklareli ersağ ürünlerinden sağlık için en önemli malzemeler omega 3 içerek gıda takviyeleridir. Gıda takviyesi özelliğinde olan bu ürün balık yağı ile birlikte bileşen olmuştur. Vişne özü ile yararlı bir takviye olan vişne çekirdeği yağı da içerdiği A, B ve C vitaminleri ile oleik ve linolik asitler barındırır.  Bu ürün de gıda takviyesi olarak doğal bir yumuşatıcıdır.

Aynı zamanda içeriğinde antioksidan içerir. Ersağ markasına ait bu ürün ayrıca potasyum yüksek olup beyin ve sinir sorunlarında birebir etkilidir. Aynı zaman da ciltte yer alan ölü ciltleri yenileyerek sivilce, aknelerin giderilmesinde etkili ürünlerdendir. Ersağ ürünlerinde ayrıca değişik çay be kahve ürünleri de vardır. Bunlardan moringa çayı oldukça etkili bitkisel bir çaydır.

 

 

Call Now Button