Ersağ Sipariş Nasıl Verilir?

5 Mayıs 2021

 

SAYIN MÜŞTERİMİZ SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ…

1)SAYFANIN SAĞ ÜST KÖŞESİNDEKİ

ERSAĞ ÜYE OL

  BUTONUNU TIKLAYINIZ.

2) ÇIKAN EKRANDA  BİLGİLERİNİZİ DOLDURDUKTAN SONRA,GÖNDER BUTONUNA BASINIZ.

3) DAHA SONRA ERSAGZAMANİ.COM SİTESİNDEN İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNÜ SEÇİNİZ.

ERSAĞ SİPARİŞ NASIL VERİLİR ?

4) ÜRÜN LİSTEMİZDEN İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ KUTUCUKLARA ADET YAZARAK SEÇEBİLİRSİNİZ.

5) ÜRÜNLERİNİZİ SEÇTİKTEN SONRA SAĞ ÜST KÖŞEDE BULUNAN İLETİŞİM SAYFASINA TIKLADIKTAN SONRA SATIŞ TEMSİLCİNİZ ŞÜKRAN KARAGÖL İLE İLETİŞİME GEÇİN.

6) 100 TL SİPARİŞİNİZ İÇİN 1 PROMOSYON, 150 TL SİPARİŞİNİZ İÇİN 3 PROMOSYON ÜRÜN SEÇEBİLİRSİNİZ.

7) SATIŞ TEMSİLCİNİZ SİZLERE PROMOSYON VE ÜRÜNLER HAKKINDA AYRINTILI BİLGİYİ VERECEKTİR.

8) KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİMİZ İLE DİJİTAL MEDYA’DA GÜVEN DOLU ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ YAŞAYIN !

9) SATIŞ TEMSİLCİMİZ ŞÜKRAN KARAGÖL SİZLERE ERSAĞ HAKKINDA EN DOĞRU BİLGİYİ VE EN UYGUN FİYATTA ÜRÜNLERİMİZİ SİZLERE VERECEKTİR.

10) ERSAGZAMANİ.COM > KALİTENİN ADRESİ / ERSAĞ ÜYE OL / ERSAĞ SİPARİŞ / ERSAĞ SATIN AL /

SİPARİŞİNİZ TAMAMLANMIŞTIR İYİ GÜNLERDE KULLANINIZ….

WHATSAPP TELEFON:  0555 726 33 86 ( Şükran Karagöl )

ERSAĞ SİPARİŞ NASIL VERİLİR ?

Şükran Karagöl Ziyaretçilerimize Neler Diyor ? : 2006 yılında Kurulmuş Olan Ersağ , Hızla Büyümüş Ve Bugünlere emin Adımlarla Gelmiştir. Günümüzde İse Büyümeye Hız Kesmeden Devam Etmektedir. Başkanımız Bekir Sarı Yönetiminde Bende Satış Temsilcisi Olarak görev Yapmaktayım. Bu Mutlu Ersağ Ailesinde Sizlere Kaliteli Ve Yerli Temizlik Ve Kozmetik Ürünlerimizi Web Sitemde Sizlere Sunmanın Verdiği Mutluluğu İçersinde Olduğumu Belirtmeden’de Geçmek İstemiyorum. Sizlere aynı zamanda Yardım İçin Buradayım .. Whatsapp Üzerinden veya sosyal Medya Üzerinden Yazacağınız Ve İstediğiniz Ürünler Hakkında Sorularınızı Bana Çok rahat Bir Şekilde Dileğiniz vakit Diliminde Ulaşabileceğinizi Belirtmek İsterim. Sizlere İçinde bulunmuş olduğum Mutluluk İle Bu Güzel Ailemizden Size En Faydalı Olanı Seçmek İçin Bir mesaj Uzağınızdayım..  

ŞÜKRAN KARAGÖL UYARIYOR ! Şunuda bu yazımda duyurmak istiyorum ki internette birçok ersağ web sitesi var ve bunların çoğu sizlerin paralarına göz diken sahtekarlar . Lütfen bu konuda dikkat edin. Sizler bir ürün talep ediyorsunuz. Talep ettiğiniz ürünün son kullanma tarihi geçmiş yada paranızı alıp sizleri engelleyen sahtekarlar var . Lütfen dikkat edin bu kapsamda ben Ersağ Satış Temsilcisi Şükran Karagöl olarak bu web sitemde bunun duyurusunuda sizlere yapmak istiyorum . Herşeyden önce önemli olan insan sağlığı  fakat internette sahtekarlar sizin paranıza göz dikip bizim güzeller güzeli firmamızın adını lekeliyorlar Herşeyin başı güven dostlar. Herşeyin başı sağlık… Bu sebepten aklınıza bir soru takıldığında yada bilgi almak istediğinizde beni arayın.  

Posted in Genel by Sükran
Call Now Button