Ersağ Satın Al

19 Eylül 2021

Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekte bulunan ersağ  artık online olarak sizlerin kapısına kadar gelmekte eğer sizde Ersağ Satın Al mak istiyorsanız bunu ersağ zamanı üzerinden sağlayabilirsiniz. Satış temsilcimiz Şükran Karagöl sizlere ürünleri indirimli ve kampanyalı bir şekilde temin edecektir. Ürünler garantilidir . Her sorunuz ve merak ettiğiniz bir soru olduğunda Şükran Karagöl’e whatsapp üzerinden sorular yöneltebileceğiniz gibi ürünlerin detaylarınıda kendisinden öğrenebilirsiniz bu sayede Ersağ hakkında son derecede bilgi sahibi olacaksınız.

Ürünlerimiz sizler için özel olarak kargolanmış ve hazırlanmıştır . Ürünlerin hiçbirinde açılma , dökülme , yıpranma vb. sorunlar kesinlikle teşkil olmamaktadır.

Bu kapsamda sizlere özenle hizmek vermekten memnuniyet duyacağız . 

Ersağ hizmet aşkıyla yıllardır hizmet vermekte olan ve bu başarılı hizmeti dijitalde Ersağ Zamanı Platformu üzerinde vermeye devam etmekte olan satış temsilcimiz Şükran Karagöl Sizlere kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Ersağ satın al mak için sizde hemen sitemiz üzerinden ürünlerimizi ve makalelerimizi okuyabilirsiniz ve bilgi sahibi olabilirsiniz detaylar için bizlere mesaj atmayı unutmayın.

 

Ben Kimim ? 

Merhaba Ziyaretçi !

Ben Şükran…

Web Siteme Hoşgeldiniz

2006 Yılında Kurulmuş Olan Ersağ , Hızla Büyümüş Ve Bugünlere Emin Adımlarla Gelmiştir.
Günümüzde İse Büyümeye Hız Kesmeden Devam Etmektedir.
Başkanımız Bekir Sarı Yönetiminde Bende Satış Temsilcisi Olarak Görev Yapmaktayım.
Bu Mutlu Ersağ Ailesinde Sizlere Kaliteli Ve Yerli Temizlik Ve Kozmetik Ürünlerimizi Yerelde Sunduğum Gibi Günümüz Şartlarında Dijitalde kurmuş Olduğum 
Web Sitemde Sizlere  Bu Hizmeti Sunmanın Verdiği Mutluluğu İçersinde Olduğumu Belirtmeden’de Geçmek İstemiyorum.
Sizlere Aynı Zamanda Yardım İçin Buradayım ..

Whatsapp Üzerinden Veya Sosyal Medya Üzerinden Yazacağınız Ve İstediğiniz Ürünler Hakkında Sorularınızı Bana Çok Kolay Bir Şekilde Dileğiniz
Zaman Diliminde Ulaşabileceğinizi Belirtmek İsterim.

Sizlere İçinde Bulunduğum Mutluluk İle Bu Güzel Ailemizden Size En Faydalı Olanı Seçmek Ve Sizleri Bilgilendirmek İçin Bir Mesaj Uzağınızdayım..

Lütfen Sizde Merak Ettiğiniz Soruları Bana Sormaktan Çekinmeyin 🙂 Ben Sizlere Hizmet İçin Varım.

Ersağ Şükran Karagöl

 

 

Sorularınız Ve Siparişleriniz İçin ( Bilgi Almak  Bir Telefon Uzağınızda)

TELEFON: 0555 726 33 86 ( Şükran Karagöl )

  Hızlı Aramak İçin Tıkla ! Hemen Bilgi Al

Posted in Genel by Sükran
Call Now Button