Ersağ Şanlıurfa – Kastamonu

15 Ağustos 2021

Şanlıurfa Ersağ Ürünleri Nedir?

Günümüzde Şanlıurfa ersağ ürünleri temizlik, kozmetik ve gıda takviyeli olan ürünlerdir. Gıda takviyesi olarak ürünlerin içeriğinde birçok farklı malzeme vardır. Özellikle haşhaş tohumlu olan yağlarda B vitaminleri açısından zengin olan ürünler vardır. Bu ürünler B1,B2 gibi farklı vitaminleri de içerisinde bulundurur. Bu ürün içinde yer alan çinko ve diğer yararlı mineraller ile baş ağrılarına iyi gelir. Ayrıca içerisinde alkaloitler ile sinir sistemi rahatsızlıkları için de birebir ürünlerdir.

Şanlıurfa Ersağ Gıda Takviye Ürünleri Nelerdir?

Ersağ ürünlerinden biri de protec gıda takviyesidir. Bu ürünün içerisinde bitki ekstraları vardır. Ayrıca sahil çamı ve zerdeçal bulunur. Üzüm çekirdeği de ürünü kuvvetlendiren bitkidir. Bu ürünler ilaç olmamakla birlikte sadece takviye edici gıdalardır. Ülkemizde Ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri ile birçok ilde yer alıyor. Farklı illerde özellikle tercih edilmesi bitki özleri ile üretilen ürünlerdir. Ersağ temizlik ürünleri ve gıda takviyeleri, makyaj malzemeleri gibi birçok ürünlerini tamamen doğal ürünler ile üretir. Bunun yanında mutfak eşyaları da üretilir.

Kastamonu Ersağ Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Temizlik ürünlerini kalıcı etkisi ve hoş bir kokuları olması yanında zararlı kimyasallardan korunarak üretilmiştir. Tüm temizlik Kastamonu ersağ ürünleri zeminlere zarar vermeyen ürünlerdir. Ayrıca temizlik ürünleri kendi için de genel ev temizliği, araç temizleme, banyo ve wc temizliği, damla konsantreler, deri temizleme, halı şampuanları, kişisel temizlik ürünleri olarak ayrılırlar. Mobilyalar için üretilen temizlik ürünleri de vardır.

Şanlıurfa Ersağ Temizlik Ürünleri Avantajları Nelerdir?

Şanlıurfa ersağ Kişisel temizlik olarak da kremsiz şampuanlar, sıvı el sabunları vardır. Halı şampuanları da daha çok döşemelik kumaş ve halılarda uygulanmak için özel üretilmişlerdir.  Ayrıca halı temizliğine özel olarak üretilmiş halımatikler vardır. Yüzey temizleyiciler ile mutfak ve banyolarda tüm kireçlerden kurtulmak için avantajı vardır.

Ersağ ürünlerinin bir avantajı da çamaşır temizliğinde sağlıklı ürünleridir. Bu ürünler ütü spreyi, renkli çamaşır yıkama tozu gibi temiz çamaşırlar elde edilen ürünlerdir. Bunun yanında Ersağ ürünleri tüm ürünlerinde sağlığa zararlı olmayan maddeleri içinde barındırır.

 

 

 

 

Call Now Button